GreyCell™

GreyCell_clear_TM

Strona główna

Efektywność operacyjna

Pomożemy Twojej organizacji nie tylko w zakresie realizowania skutecznych i pozbawionych marnotrawstw procesów, ale także w stworzeniu strategii opartej na kulturze ciągłego doskonalenia, dążącej do minimalizowania kosztów, doskonałej jakości produktów i usług, oraz szybkiego czasu realizacji.

5841504

OES™ Organization Efficiency scanner

Czy wiesz w jakiej kondycji jest Twoja firma? Myślisz pewnie o kondycji finansowej. A co z jej efektywnością? Czy potrafisz ocenić efektywność realizowanych procesów, zidentyfikować marnotrawstwa? Czy umiesz ocenić kompetencje swoich pracowników oraz ich zaangażowanie w rozwijanie Twojej firmy na wszystkich jej poziomach? Czy możesz bez przeszkód powiedzieć, czy w Twojej firmie występuje kultura ciągłego doskonalenia i czy potraficie metodycznie rozwiązywać problemy?…

Pomożemy Ci zbadać poziom efektywności Twojego przedsiębiorstwa, dzięki czemu uzyskasz jasną odpowiedź na wszystkie powyższe pytania i wiele innych.
Tak jak w przypadku leczenia, najważniejszym krokiem jest postawienie właściwej diagnozy, tak dzięki zastosowaniu OES™ Organization Efficiency Scanner, pomożemy w zidentyfikowaniu „punktów zapalnych” na drodze do efektywnej organizacji.

Misja, Wizja, Cele

Jednym z kluczowych elementów efektywnej organizacji, jest jej zdolność do odpowiedzenia na 3 podstawowe pytania: Dlaczego istniejemy? Do czego dążymy? Skąd będziemy wiedzieć, że tam dotarliśmy? 
Czy potrafisz odpowiedzieć, na te 3 pytania? Czy Twoi pracownicy, także potrafią to zrobić?… 

Aby Twoja firma wyróżniała się spośród konkurencji, a Twoi pracownicy byli zaangażowani w jej ciągły rozwój, muszą wiedzieć dokąd mają podążać. 
Odwołując się do zasady złotego kręgu, pomożemy Ci w sformułowaniu Misji i Wizji Twojej firmy, tak by ludzie utożsamiali się z nią i chcieli być częścią Waszego wspólnego sukcesu.  Dzięki metodzie OKR (Objectives and key results) wdrożymy w Twojej firmie zarządzanie przez cele. Dzięki temu pomożemy w skutecznym wyznaczaniu celów na wszystkich poziomach przedsiębiorstwa i pokażemy jak  je realizować oraz rozliczać.

3173466

EFFICIENCY 3.0™

5051411

Efektywna organizacja

Otoczenie w jakim funkcjonujemy wciąż ulega nieustannym zmianom. Jak temu ma sprostać Firma? Jak powinna reagować na zmienność, niepewność, złożoność i niejasność tego co ją otacza? W końcu rzeczywistość w jakiej funkcjonujemy  stała się bardzo krucha, niespokojna, wręcz nieliniowa, a nawet momentami  niezrozumiała.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wieloletniej praktyce pomożemy Ci w stworzeniu efektywnej organizacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma jest inna i charakteryzuje ją inne środowisko i kultura pracy. Dlatego aby idealnie trafić w potrzeby takiej firmy, potrzeba jest stworzenia strategii, która zostanie uszyta na miarę.

Wykorzystując narzędzia z obszaru TQM, TOC, Lean, TPS, Six Sigma, Agile, Design Thinking, Problem Solving, Lean Start-up, VOC i wielu innym,  stworzymy dla Twojej firmy strategię skoncentrowaną na wzroście organizacji, słuchaniu głosu klienta oraz budowaniu zaangażowania, przy jednoczesnym eliminowaniu strat.

To 1 POZIOM efektywności.

Efektywny Zespół

Efektywne zespoły to zaangażowane zespoły. Aby budować zaangażowanie zespołowe Twoi ludzie potrzebują odpowiedniego zestawu narzędzi, dzięki którym będą mieli sprawczość nad realizowanymi przez siebie zadaniami. Będą potrafili za pośrednictwem odpowiednich wskaźników i mierników ocenić poziom realizacji celów.

Naszym zdaniem, by mogło dojść do zmiany zachowań zespołów potrzebne jest stworzenie odpowiedniego środowiska pracy opartego na 5 filarach:

  • ZARZĄDZANIE
  • CELE
  • KOMUNIKACJA
  • ROZWÓJ
  • OPTYMALIZACJA

Pomożemy Ci w stworzeniu takiego środowiska pracy, w którym Twoi pracownicy zaczną realizować wystandaryzowane procesy, wspierane transparentną komunikacją, skoncentrowane na efektywnej realizacji celów i w myśl zasady ciągłego ich doskonalenia.

To 2 POZIOM efektywności.

6200907
3911084

Efektywny pracownik

Efektywna firma, ma w swoich szeregach, docenia i chwali się swoim najważniejszym zasobem jakim są efektywni pracownicy. Tylko efektywni pracownicy, tzn. jacy? 
To ludzie o znanych i rozwijanych kompetencjach, mający świadomość i umiejący realizować cele, otwarci na zmianę, samozarządzający i samoorganizujący się, będący doskonałymi liderami, ale także potrafiący doceniać takowych.
To także ludzie, których firma odpowiednio docenia, angażuje, wspiera w pogłębianiu kompetencji, daje bezpieczeństwo psychologiczne i pozwalająca mieć wpływ na realizowane przez nich zadania.

Chcesz mieć efektywną firmę, pomóż swoim ludziom stać się efektywnymi na co dzień. My wiemy jak Ci w tym pomóc, adresując wszystkie powyższe warunki.

To 3 POZIOM efektywności.

Poszukujesz doradztwa w zakresie Efektywności operacyjnej...?

GreyCell™

Adres:
ul. Andrzeja Kmicica 3B/27
92-433 Łódź
NIP: 827 211 88 89

Kontakt

tel: (+48) 732 130 150
email: biuro@greycell.com.pl

Inne

Polityka prywatności

Grafik na stronę dostracza:
https://storyset.com