GreyCell™

GreyCell_clear_TM

Strona główna


O nas

Naszą ambicją jest tworzenie nowej jakości w zakresie consultingu i szkoleń.

We współpracy z naszymi klientami koncentrujemy się na tworzeniu zrównoważonego oraz efektywnego biznesu. Wspieramy ich w osiąganiu ponadprzeciętnych rezultatów za sprawą budowania kultury ciągłego doskonalenia, wdrażaniu narzędzi z obszaru problem solving, rozwijaniu ludzi, a to wszystko przy zastosowaniu najlepszych praktykach oraz wykorzystaniu najnowszej wiedzy i technologii.

Ważne są dla nas fakty, nie opinie, dlatego nasze działania są silnie skorelowane z obszarem badań i rozwoju.

Nasz team

Krzysztof Kiprowski


Ekspert w zakresie efektywności i optymalizacji. W ciągu blisko 12 lat pracy, zmapował około 400 procesów biznesowych, zrealizował kilkadziesiąt projektów optymalizacyjnych i przepracował ponad 1000h warsztatowych. Współtworzył strategie efektywności w dużych organizacjach. Master Black Belt w ramach metodyki Lean Management oraz certyfikowany trener i facylitator. Lean Coach. Pełnił rolę mentora w ramach koła projektowego na warszawskiej SGH.

„Startem do każdej zmiany jest zawsze przezwyciężenie strachu przed nią. Na co dzień staram się sprawiać by było to jak najprostsze w realizacji. Moim zdaniem najlepszym krokiem zbliżającym nas do celu jest ten, które robimy…”

Ewa Adaszewska


Entuzjastka kultury ciągłego doskonalenia, trener biznesu, doradca kariery. Zawodowo związana z obszarem szkoleń i rozwoju od 13 lat. W swoim portfolio ma także pracę dydaktyczną m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz szereg projektów z obszaru optymalizacji.

“Pasjonuje mnie odkrywanie potencjału drzemiącego w drugim człowieku, łącze doświadczenie z obszaru HR z wiarą w transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z rozwojem kompetencji miękkich oraz w narzędziach pracy na poziomie motywacji, przekonań i wartości. Szkolę w języku polskim, angielskim i niemieckim”.

Piotr Kuczyński


W swojej ponad 10 letniej karierze poznał wiele kontekstów pracując m.in w branży finansowej i e-commerce. Posiada szeroką wiedzę z zakresu Agile , Lean, Six Sigma i chętnie wykorzystuje ją w praktyce. Uzdolniony facylitator oraz trener, potrafi stworzyć pozytywne środowisko do przyswajania wiedzy i praktycznego jej zastosowania. W ostatnim czasie wspiera różne Zespoły w tworzeniu wizji i strategii produktowych.

Od kilku lat zaangażowany we współtworzenie społeczności i facylitację Agile Coach Camp Poland czyli regularnego spotkania wyjazdowego praktyków Agile.


Nasze doświadczenie

13

LAT DOŚWIADCZENIA

400+

ZMAPOWANYCH PROCESÓW BIZNESOWYCH

6000+

GODZIN ZREALIZOWANYCH WARSZTATÓW
I SZKOLEŃ

5

AUTORSKICH PROGRAMÓW

GreyCell™

Adres:
ul. Andrzeja Kmicica 3B/27
92-433 Łódź
NIP: 827 211 88 89

Kontakt

tel: (+48)506 173 053
email: biuro@greycell.com.pl

Inne

Polityka prywatności

Grafik na stronę dostracza:
https://storyset.com