GreyCell™

Strona główna

STOMATOLOGIA

Wspieramy rozwój placówek, gabinetów i klinik stomatologicznych, w zakresie budowania profesjonalnego i konkurencyjnego biznesu, rozwijania pracującego w nich personelu oraz zwiększania ich dochodowości m.in. poprzez eliminowanie strat.

BUDOWANIE BIZNESU

Naszym celem jest wparcie w budowaniu efektywnej i konkurencyjnej placówki stomatologicznej. Maksymalizacja zysków, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Działamy na wielu poziomach firmy, identyfikując i odpowiadając na wyzwania, które często są niezauważalne w ramach prowadzenia tzw. daily business.
Dostarczamy rozwiązań dla poprawy funkcjonowania klinik i gabinetów na wielu płaszczyznach. Począwszy od tworzenie misji, wizji i strategii, przez budowanie struktury i standardów wraz z przypisanymi do niej zadaniami, zakresami obowiązków i wymaganymi kompetencji, do wyznaczania celów i wdrażanie programu zarządzania przez cele. Pokazujemy jakich narzędzi wykorzystywać by osiągnąć efektywność organizacyjną, zespołową i osobistą.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź jak wygląda proces i zwiększ potencjał swojego biznesu już dziś!

 

ROZWIJANIE LUDZI

Najlepsza Klinika nie może istnieć bez pracującego w niej wykwalifikowanych personelu. Dbamy o ich rozwój poprzez organizowanie merytorycznych szkoleń budujących kompetencję na wielu płaszczyznach.
Zaczynając od szkoleń biznesowych pomagających w pracy z Klientami lub w zarządzaniu marką kliniki. Poprzez rozwijanie kompetencji menadżerskich, budowanie zespołu za sprawą profesjonalnej rekrutacji i nabywanie umięjętności  zarządzania zespołem. Kończąc na szkoleniach dedykowanych dla lekarzy dentystów, menadżerów klinik stomatologicznych, higienistek, asysty oraz pozostałego personelu.

Sprawdź aktualne szkolenia i dostępne terminy. Brakuje Ci  szkolenia z danej tematyki? Napisz do nas!

 

KOMPETENCJE I REKRUTACJA

  • Czy znasz dokładnie kompetencje swojego zespołu?
  • Jakie silne strony i jakie obszary do doskonalenia ma personel w Twojej Klinice?
  • Jakich kompetencji brakuje by tworzyć zgrany i efektywny zespół?
  • Czym są kompetencje przyszłości i dlaczego już je warto rozwijać?

Na te wszystkie pytania pomożemy Ci odpowiedzieć. 

Zbudujemy dla Twojej Kliniki katalog kompetencji wraz z ich opisami oraz miernikami pozwalającymi określić ich bieżący oraz pożądany poziom, jak również umożliwiających śledzenie postępów w ich rozwoju. 
Pomożemy Ci w procesie rekrutacyjnym by pozyskać pracowników, którzy spełnią wszystkie wymagane oczekiwania oraz staną się mocnym ogniwem w zespole. Efektywna Klinika, to taka w jakiej funkcjonuje matryca kompetencji służąca budowaniu zgranego i merytorycznego zespołu.

Potrzebne Ci wsparcie w materii kompetencji i rekrutacji? Napisz do nas!

 

AUDYTY

Ocena funkcjonowania placówki stomatologicznej, często jest oparta jedynie o posiadane przekonania i opinie. Niestety aby móc obiektywnie stwierdzić jak prezentuje się kondycja naszej firmy, niezbędne są dane i fakty.
Przeprowadzamy audyty klinik i gabinetów stomatologicznych badając nie tylko poziom i jakość świadczonych usług, ale także oceniając potencjał rozwojowy placówki, efektywność jej i realizowanych w niej procesów oraz kompetencje personelu.

Za sprawą  badania Tajemniczego Pacjenta zrewidujemy poziom realizacji standardów obsługi zarówno przy rozmowie telefonicznej jak i wizycie osobistej. Dzięki temu pomożemy Ci w wyznaczaniu i poprawie standardów obsługi i jakości realizowanych usług.  

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 

LEAN DENTISTRY™

Wydaje się, że praca placówki stomatologicznej sprowadza sie głównie do odpowiadania na potrzeby dentystyczne przychodzących do niej Pacjentów.  Prawda jest taka, że jest to jedynie część działalności. Przewiduje się, że realizacja wszystkich procesów w gabinetach i klinikach stomatologicznych realizowana jest z marnotrawstwami na poziomie blisko 80%.
Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi tutaj Lean. Najskuteczniejsza jak dotąd metoda zarządzania procesami wywodząca się z Japonii. Koncentruje sie na eliminowaniu strat, przy jednoczesnej maksymalizacji zysków i zadowolenia klienta. Jest to podejście stosowane w wielu sektorach biznesu, również w służbie zdrowia, w tym w stomatologii.

Jako pierwsi w Polsce dostarczamy profesjonalnego doradztwa i szkolenia w zakresie wykorzystanie metody Lean w stomatologii.

Chcesz wiedzieć więcej co możesz zyskać implementując i stosując Lean dentistry™? Koniecznie sie z nami skontaktuj!

 

DEDYKOWANE SZKOLENIA I WARSZTATY

Jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem szkoleń lub warsztatów indywidualnych uszytych pod potrzeby Twoje i Twojego personelu, to także możemy to dla Ciebie zrobić.
Przygotowujemy szkolenia zamknięte dla placówek stomatologicznych, na których odpowiadamy wprost na wskazane wyzwania.
Pomagamy w integracji zespołów, organizujemy warsztaty z tematyki rozwiązywania problemów (Problem Solving), dostarczamy kompetencji z zadanej tematyki, w której sie specjalizujemy.

Jeśli potrzebujesz zamkniętych warsztatów i szkoleń, napisz do nas już dziś!

Kontakt

ul. Andrzeja Kmicica 3B/27
92-433 Łódź
NIP: 827 211 88 89

tel:(+48) 732 130 150
email: med@greycell.com.pl